Матрак Сиена 114х190см
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Сиена |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 114 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 20 см |
| Материал | Бонел пружини |
| Гаранция | 2 години |
Матрак Сиена 114х190см
Линеа Сиена, еднолицев
пружинен пакет "Бонел"
размер 114х190см
Цена за Бройка :
65.96 €
129.- ЛВ.
Код на продукта: 23299740
Крайна цена с ДДС
65.96 €
129.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак Сиена 114х190см
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход