Матрак SAN MARINO SILVER 144/190
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | San Marino Silver |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 144 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 20 см |
| Материал | Пяна |
| Гаранция | 8 години |
Продукт с отлично ортопедични характеристики, които гарантират правилното положение на гръбначния стълб по време на сън.
Висока степен на твърдост предлагаща правилна подкрепа на необходимите места.
Калъф с втъкани сребърни нишки.
Предимства на среброто - натурален антиалерген, осигурява хигиенична среда на сън, дълготрайно антибактериално действие, предотвратява появата на неприятни миризми, натурален антистатик, дълготрайно запазва свойствата си след изпиране.
Сваляем калъф с цип, позволяващ лесното му сваляне с цел по-добра хигиена.
Профилирана полиуретанова пяна с масажиращ ефект.
Двулицев матрак рпедназначен за използване с подматрачна рамка.
Височина - 20 см.
Гаранция - 8 години.
Цена за Бройка :
209.12 €
409.- ЛВ.
Код на продукта: 17170307
Крайна цена с ДДС
209.12 €
409.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак SAN MARINO SILVER 144/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход