Матрак MEMORY SILVER EXCLUSIVE 160/190
29%
отстъпка
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Exclusive Memory Silver |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 160 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 22 см |
| Материал | Покет пружини, Мемори пяна |
| Гаранция | 5 години |
Pocket" пружинна система - индивидуално пакетирани пружини, най-ортопедичната сисмета за сън в света.
Pocket" пружинна система - индивидуално пакетирани пружини, най-ортопедичната сисмета за сън в света.
Стабилна дървена конструкция.
Слой мемори пяна най-близо до тялото за оптимален комфорт.
Калъф с втъкани сребърни нишки за антибактериална и антиакарна защита.
Ортопедичен матрак, препоръчителен за хора с болки в гърба, кръста и мускулите.
Предотвратява появата на неприятни миризми
Височина - 22 см.
Гаранция - 5 години.
Цена за Бройка :
314.96 €
224.97 €
616.- ЛВ.
440.- ЛВ.
Код на продукта: 17170130
Крайна цена с ДДС
224.97 €
440.00 лв.
front.product.discount-is-valid-for
front.product.until-depleted
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак MEMORY SILVER EXCLUSIVE 160/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход