Матрак МАТЕРА 80/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Matterra |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 26 см |
| Материал | Покет пружини, Мемори пяна |
| Гаранция | 10 години |
Пружинен пакет от от индивидуално пакетирани пружини тип pocket spring с двоен укрепващ механизъм.
Борд от пенополиуретан за по-голяма стабилност.
Слой от 4 см Мемори пяна от всяка страна, която следва извивките на тялото.
Двусезонен калъф от висококачествена дамаска от плетен нетъкан текстил "Spunbond".
Лятната страна е капитонирана със силиконова антиалергична вата и памук, а зимната с вълна.
Текстилът е преминал обработка срещу вредни микроорганизми.
Височина : 26 см
Гаранция: 10 години
Цена за Бройка :
454.54 €
889.- ЛВ.
Код на продукта: 17168175
Крайна цена с ДДС
454.54 €
889.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Матрак МАТЕРА 80/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход