Матрак Homemax Body Relax 82х190 см
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Homemax Body Relax |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 18 см |
| Материал | Пяна |
| Гаранция | 5 години |
Homemax Body
Relax 82/190
Цена за Бройка :
96.63 €
189.- ЛВ.
Код на продукта: 11022794
Крайна цена с ДДС
96.63 €
189.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак Homemax Body Relax 82х190 см
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход