Матрак Felia Pocket 90/200 см
30%
отстъпка
Информация за продукта
| Марка | РосМари |
| Серия | Felia Pocket |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 26 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 5 години |
Еднолицев матрак с пружинен пакет pocket spring в съчетание с висококачествена 3 см дишаща пяна.
Изключително здрава основа и позволява монтиране на повдигащ механизъм.
Височина на матрака - 26 см+/-1 см
Гаранция - 5 години
Цена за Бройка :
166.17 €
117.09 €
325.- ЛВ.
229.- ЛВ.
Код на продукта: 17119610
Крайна цена с ДДС
117.09 €
229.00 лв.
front.product.discount-is-valid-for
front.product.until-depleted
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Матрак Felia Pocket 90/200 см
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход