Матрак Felia Pocket 164/190 см
Информация за продукта
| Марка | РосМари |
| Серия | Felia Pocket |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 164 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 26 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 5 години |
Еднолицев матрак с пружинен пакет pocket spring в съчетание с висококачествена 3 см дишаща пяна.
Изключително здрава основа и позволява монтиране на повдигащ механизъм.
Височина на матрака - 26 см+/-1 см
Гаранция - 5 години
Цена за Бройка :
270.47 €
529.- ЛВ.
Код на продукта: 17119603
Крайна цена с ДДС
270.47 €
529.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак Felia Pocket 164/190 см
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход