Матрак FAVORITE NOVA ROLL 140/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Favorite Nova ROLL |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 140 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 20 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 10 години |
Слой мемори пяна в прошивката на калъфа, максимално близо до тялото за оптимален комфорт.
Мултипокет пружинна система с висока ортопедичност, разтоварващи напрежението и позволяващи бързата релаксация на тялото.
Луксозен калъф от текстил TED Balance.
Независими опорни точки не позволяват да усещате движението на партньора до вас.
Гаранция - 10 години.
Височина - 20см.
Цена за Бройка :
320.07 €
626.- ЛВ.
Код на продукта: 17168991
Крайна цена с ДДС
320.07 €
626.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак FAVORITE NOVA ROLL 140/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход