Матрак FAVORITE NOVA 80/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Favorite Nova |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 23 см |
| Материал | Пяна, Мемори пяна |
| Гаранция | 5 години |
Цена за Бройка :
187.13 €
366.- ЛВ.
Код на продукта: 17171601
Крайна цена с ДДС
187.13 €
366.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак FAVORITE NOVA 80/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход