Матрак FAVORIT BABY 60/120
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Favorite Baby |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 60 см |
| Дължина | 120 см |
| Височина | 12 см |
| Материал | Пяна, Покет пружини |
| Гаранция | 5 години |
Множество опорни точки, които деликатно поддържат тялото.
Технологията микропокет, с миниатюрни и еластични пружинки, реагира прецизно на различния по сила натиск и осигурява естествени вентилационни канали в сърцевината на матрака. Калъфът от качествен, фин памук абссорбира влагата и оставя кожата на бебето спокойна и суха. Подходящ за бебета и деца до 7 г.
Пружинен пакет микропокет, полиуретанова пяна. Калъф с цип: висококачествен текстил памук (100%), полиестерна вата, вътрешен калъф от памучен текстил (100%)
Височина: 12 см (+/-1cм)
Гаранция:5 години
Цена за Бройка :
93.06 €
182.- ЛВ.
Код на продукта: 17172486
Крайна цена с ДДС
93.06 €
182.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак FAVORIT BABY
60/120
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход