Mатрак Exclusive Memory Silver 72/186
24%
отстъпка
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Exclusive Memory Silver |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 72 см |
| Дължина | 186 см |
| Височина | 22 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 5 години |
"Pocket" пружинна система - индивидуално пакетирани пружини, най-ортопедичната сисмета за сън в света.
Стабилна дървена конструкция.
Слой мемори пяна най-близо до тялото за оптимален комфорт.
Калъф с втъкани сребърни нишки за антибактериална и антиакарна защита.
Ортопедичен матрак, препоръчителен за хора с болки в гърба, кръста и мускулите.
Предотвратява появата на неприятни миризми
Височина - 22 см.
Гаранция - 5 години.
Цена за Бройка :
147.76 €
112.13 €
289.- ЛВ.
219.30 ЛВ.
Код на продукта: 17172561
Крайна цена с ДДС
112.13 €
219.30 лв.
front.product.discount-is-valid-for
front.product.until-depleted
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Mатрак Exclusive Memory Silver 72/186
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход