Mатрак Exclusive Memory Silver 114/190
25%
отстъпка
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Exclusive Memory Silver |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 114 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 22 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 5 години |
Pocket" пружинна система - индивидуално пакетирани пружини, най-ортопедичната сисмета за сън в света.
Стабилна дървена конструкция.
Слой мемори пяна най-близо до тялото за оптимален комфорт.
Калъф с втъкани сребърни нишки за антибактериална и антиакарна защита.
Ортопедичен матрак, препоръчителен за хора с болки в гърба, кръста и мускулите.
Предотвратява появата на неприятни миризми
Височина - 22 см.
Гаранция - 5 години.
Цена за Бройка :
228.04 €
172.10 €
446.- ЛВ.
336.60 ЛВ.
Код на продукта: 17172646
Крайна цена с ДДС
172.10 €
336.60 лв.
front.product.discount-is-valid-for
front.product.until-depleted
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Mатрак Exclusive Memory Silver 114/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход