Матрак CYDONIA 80/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Cydonia |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 34 см |
| Материал | Пяна, Покет пружини |
| Гаранция | 10 години |
Пищна конструкция, луксозен дизайн и първокласни материали, подбрани за Вас от специалистите.
Мултипокет пружина със стотици независими опорни точки се нагласят по силуета на тялото, за да осигурят пълно отпускане и релаксация. Конструкцията е завършена с два топера с вградена ZeoFoam пяна със зеолит, минерал, известен с детоксициращ организма ефект и намаляващ изпотяването.
С естествен енергиен заряд от природата, луксозният текстил BioRhythym подобрява нормалния биоритъм на тялото, а прошивката с вълна и памук осигурява комфорт през всеки сезон.
Височина: 34 см (+/-1cм)
Гаранция 10 години
Цена за Бройка :
550.15 €
1,076.- ЛВ.
Код на продукта: 17167819
Крайна цена с ДДС
550.15 €
1076.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Матрак CYDONIA 80/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход