Матрак COOL SILVER SENSE 2 SIDE 160/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Cool Silver Sense |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 160 см |
| Дължина | 160 см |
| Височина | 19 см |
| Материал | Мемори пяна |
| Гаранция | 5 години |
Двулицев матрак
Осугурява отлична терморегулация през нощта във всеки един сезон.
Непружинен матрак
Профилирано ядро с масажиращ ефект подобрява кръвообращението по време на сън
Мемори пяна с капсули термобалансиращ гел
Красив плат с натурални антибактериални свойства
Tекстил с втъкани сребърни нишки
Средна степен на твърдост
19 см. височина
5 години гаранция
Ролиран за лесна доставка
Цена за Бройка :
331.83 €
649.- ЛВ.
Код на продукта: 17215312
Крайна цена с ДДС
331.83 €
649.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Луковици PP Нарцис Fortune, 25бр
Цена за бройка
5.62 €
10.99 ЛВ.
Сезонен артикул
Брошура
Матрак COOL SILVER SENSE 2 SIDE 160/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход