Матрак COOL SILVER SENSE 1 SIDE 82/190
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Cool Silver Sense |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 24 см |
| Материал | Мемори пяна |
| Гаранция | 5 години |
Еднолицев матрак.
Осугурява отлична терморегулация през нощта във всеки един сезон.
Непружинен матрак
Профилирано ядро с масажиращ ефект подобрява кръвообращението по време на сън
Мемори пяна с капсули термобалансиращ гел
Красив плат с натурални антибактериални свойства
Tекстил с втъкани сребърни нишки
Средна степен на твърдост
24 см. височина
5 години гаранция
Цена за Бройка :
192.25 €
376.- ЛВ.
Код на продукта: 17214841
Крайна цена с ДДС
192.25 €
376.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак COOL SILVER SENSE 1 SIDE 82/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход