Матрак AWA ROLL 114/190
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Awa ROLL |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 114 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 19 см |
| Материал | Пяна, Бонел пружини |
| Гаранция | 5 години |
Пружина бонел, полиуретанова пяна, иглонабит филц, висококачествен текстил (100 PES), влакна и мемори пух, нетъкан текстил
Kласическа конструкция от ортопедична пружинна система бонел и слоеве пяна.
Отлично съчетание на стабилност и комфот – необходимите условия за добър сън нощ след нощ.
Мекият и термочувствителен мемори пух в прошивката премахва усещането за съпротивление и осигурява пълен релакс на тялото.
Височина: 19 см
Гаранция: 5 години
Цена за Бройка :
137.54 €
269.- ЛВ.
Код на продукта: 17169257
Крайна цена с ДДС
137.54 €
269.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак AWA ROLL 114/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход