Матрак AWA 120/190
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Awa ROLL |
| Тип | Еднолицев |
| Ширина | 120 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 22 см |
| Материал | Бонел пружини |
| Гаранция | 5 години |
Еднолицев матрак
Ядро изградено от пружинен пакет тип „Бонел”.
Допълнителен слой пенополиуретан.
Дървена рамка вградена в матрака.
Обемна прошивка с мемори частици за мекота и комфорт.
Калъфът е с антибактериална и антиакарна обработка
Височина: 22 см.
Гаранция: 5 години
Цена за Бройка :
141.12 €
276.- ЛВ.
Код на продукта: 17171779
Крайна цена с ДДС
141.12 €
276.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак AWA 120/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход