Матрак AMALTHEA 90/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Amalthea |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 25 см |
| Материал | Пяна |
| Гаранция | 10 години |
Профилирана пяна с кехлибар действа антистрес и антитоксично на организма и стимулира нервната система, като действа благоприятно на редица състояния.
Ambra foam - пяна, обогатена с стрит кехлибари отлична еластичност.
Ортопедичен матрак, подходящ за хора с проблеми в гърба, кръста, ставите и мускулатурата.
Зимна и лятна страна предоставени от луксозния калъф с прошита вълна и памук.
Калъф с цип за по-добра хигиена.
Височина - 25 см.
Гаранция 10 години
Цена за Бройка :
475.50 €
930.- ЛВ.
Код на продукта: 17168007
Крайна цена с ДДС
475.50 €
930.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Матрак AMALTHEA 90/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход