Матрак Aloe Spring 160/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Aloe Spring |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 160 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 20 см |
| Материал | Покет пружини |
| Гаранция | 8 години |
Двулицев матрак с ядро от Multi Pocket Spring System.
Мемори пяна,полиуретанова пяна.
Специален плат третиран с Алое.
Височина 21см.
Гаранция 8г.
Цена за Бройка :
193.78 €
379.- ЛВ.
Код на продукта: 17123679
Крайна цена с ДДС
193.78 €
379.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак Aloe Spring 160/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход