Матрак ALMARY 160/190
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Almary |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 160 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 25 см |
| Материал | Мемори пяна |
| Гаранция | 8 години |
Профилираната високоеластична пяна създава неповторимо усещане на комфорт при движение на тялото върху матрака.
Aqua Memory пяна със специална отворена клетъчна структура. Реагира на топлината на тялото и се адаптира според наговата форма.
Релаксиращ матрак, освобождаващ от напрежението.
Луксозен калъф с бамбукови и памучни нишки.
Сваляем калъф с цип за по-добра хигиена.
Напълно дишащ матрак, предпазва от развитието на микроорганизми и акари в сърцевината му.
Височина - 25 см.
Гаранция - 8 години.
Цена за Бройка :
452.49 €
885.- ЛВ.
Код на продукта: 17168342
Крайна цена с ДДС
452.49 €
885.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак ALMARY 160/190
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход