Матрак ADRY COOL ROLL 144/200
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Adry cool |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 144 см |
| Дължина | 200 см |
| Височина | 22 см |
| Материал | Покет пружини, Мемори пяна |
| Гаранция | 8 години |
i-Springs Super Comfort - мулти покет пружинна система, една от най-ортопедичните системи за сън в света.
Калъф с цип, изработен от висококачествен текстил TED Balance.
Cool Gel мемори пяна създава уникален комфорт с охлаждащо действие.
Профилирана високоеластична пяна с масажиращ ефект.
Две степени на твърдост и усещане от двете страни на матрака.
Височина - 22 см.
Гаранция - 8 години
Цена за Бройка :
521.01 €
1,019.- ЛВ.
Код на продукта: 17168823
Крайна цена с ДДС
521.01 €
1019.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
Брошура
Матрак ADRY COOL ROLL 144/200
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход