Матрак ADEONA BABY 70/140
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Adeona Baby |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 70 см |
| Дължина | 140 см |
| Височина | 12 см |
| Материал | Пяна |
| Гаранция | 2 години |
Лека конструкция от „дишаща“ пяна, която лесно се адаптира към тялото. Умерена твърдост и опора за крехкия гръбначен стълб на детето. Калъфът е от висококачествен памучен текстил, деликатен към нежната кожа. Подходящ за бебета и деца до 3 години
Полиуретанова пяна
Висококачествен текстил памук (100%), полиестерна ватa
Височина: 12 см (+/-1cм)
Гаранция:2 години
Цена за Бройка :
70.56 €
138.- ЛВ.
Код на продукта: 17172462
Крайна цена с ДДС
70.56 €
138.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Матрак ADEONA BABY 70/140
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход