Homemax Siena Flex 164х190 см
Информация за продукта
| Марка | ТЕД |
| Серия | Siena Flex |
| Тип | Двулицев |
| Ширина | 164 см |
| Дължина | 190 см |
| Височина | 15 см |
| Материал | Пяна |
| Гаранция | 2 години |
•Двулицев матрак с ядро от еластична пяна
•Висока степен на твърдост и ортопедичност
•Издръжлив и устойчив текстил от обемни свежи влакна, капитонирани с дунапрен
•Височина 15 см
•Навит на руло за по-лесно транспортиране
•Гаранция 2 години
Цена за Бройка :
137.54 €
269.- ЛВ.
Код на продукта: 11022947
Крайна цена с ДДС
137.54 €
269.00 лв.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
ПРОДУКТИ, КОИТО РАЗГЛЕДАХТЕ
Брошура
Homemax Siena Flex 164х190 см
За да оставите мнение, моля влезте в профила си
Вход